📌 صفحه اصلی » آموزش صفر تا صد وردپرس » کامل ترین آموزش نصب قالب وردپرس | پوسته وردپرس چیست؟

توضیحات دوره

درباره سوال پوسته وردپرس چیست باید گفت که در آموزش نصب قالب وردپرس خواهید دید که ظاهر یک سایت چگونه دیده خواهد شد. از پوسته ها برای نمایش قسمت های مختلف یک سایت استفاده می گردد.
قالب سایت چیزی است که چیدمان یک سایت وردپرس را با آن می توان نمایش داد. به عبارتی با نصب قالب وردپرس میتوان کاری کرد که ظاهر سایت بسیار زیبا نمایش داده شود.
هر قالب ظاهر خاص خودش را دارد. در گذشته قالب ها به دسته بندی های مختلفی تقسیم میشدند. مثلا قالب فروشگاهی وردپرس، قالب چند منظوره و یا پوسته های شخصی و شرکتی. امروزه معمولا تمام قالب ها دارای همه دسته بندی های مختلف گفته شده هستند و هر کدام از قالب ها نیز دارای دمو های مختلفی هستن که می توان از آن ها استفاده کرد تا محتوایی از پیش آماده شده، بعد از نصب قالب وردپرس روی سایت قرار گیرد.

معمولا روش های مختلفی برای نصب قالب در وردپرس وجود دارد که در آموزش نصب پوسته وردپرس تمام آنها آموزش داده شده است. از مهترین روش ها میتوان به نصب قالب روی هاست و داشبورد اشاره کرد.

*** مهم : در این آموزش از واژه هایی استفاده شده است که همگی آنها ترجمه کلمه Theme در زبان فارسی می باشد. طراحان فارسی زبان نصب قالب وردپرس را به این نام ها نیز میشناسند:
قالب وردپرس
پوسته وردپرس
نمایش وردپرس
تم وردپرس

آموزش مرتبط – نصب افزونه در وردپرس:
https://youtu.be/BELpUC_chmA

برای سابسکرایب لطفا روی لینک زیر کلیک و گزینه سابسکرایب را حتما انتخاب کنید:
https://www.youtube.com/@amoozyir?sub_confirmation=1

***
[ مهم ]
برخی از قسمت های آموزش وردپرس صفر تا صد این دوره، برای اولین بار به زبان فارسی و توسط مجموعه آموزی تهیه و ساخته شده است. انتشار این مجموعه تنها در سایت و این کانال مورد قبول است.
برای اطلاع از صحت عملکرد این کانال، آدرس چنل ما را در سایت آموزی به نشانی آدرس گذاشته شده در کاور بالای صفحه چنل بررسی کنید

***
این دوره که برای آموزش وردپرس می باشد به صورت هم خام هم پروژه محور تهیه شده است تا شما دوستان هیچ مشکلی برای یادگیری طراحی سایت با وردپرس نداشته باشید.
لطفا دقت کنید که جلسات آموزش صفر تا صد وردپرس را به صورت مرتب مشاهده کنید. جلسات به صورت موردی به یکدیگر مرتبط هستند.

***
این دوره در سایت آموزی به صورت فروشی می باشد که در یوتیوب مجموعه، به رایگان قرار گرفته شده است. امیدواریم که از دوره آموزش طراحی سایت با وردپرس به صورت کامل و صفر تا صد لذت ببرید
هیچ تفاوتی بین دوره درون سایت با این مجموعه وجود ندارد و در صورت بروزرسانی دوره در سایت آموزی، در این کانال نیز بروزرسانی خواهد شد.

***
آموزش طراحی سایت با وردپرس و بدون کد نویسی یکی از پر طرفدار ترین آموزش های سایت آموزی می باشد. دوره به صورت هدفمند و با الگو برداری مستقیم از کورس های بین المللی و اساتید برتر جهان ساخته شده است.
تمام منابع مورد استفاده در دوره آموزش وردپرس کامل، از مستندات مرجع گرفته شده است.

دیگر ویدیو ها

ویدیو های دیگر کانال