📌 صفحه اصلی » آموزش های پایه ای المنتور » روش کار با ستون ها در المنتور

توضیحات دوره

سلام دوستان. سکشن و ستون تو نسخه های جدید المنتور جاشون رو به کانتینر ها دادن. یعنی شما الان اگه نسخه های جدید المنتور رو نصب کنید به جای سکشن و ستون ویجت کانتینر رو میبینید. از نظر کارکر هیچ تفاوت معناداری با همدیگه ندارن. خیلی از سایت های قدیمی الان از سکشن و ستون استفاده میکنن ولی سایت های جدید از کانتینر استفاده میکنن. تو همین دوره “یعنی ویدئو بعدی” آموزش کانتینر ها قرار داره. حتما آموزش کار با سکشن ها رو هم یاد بگیرید چون ممکنه یه سری از سایت ها از سکشن و ستون استفاده کرده باشن. از نظر کارکرد و ظاهر کاری زیاد با هم تفاوت ندارن و بیشتر تفاوتشون ساختاری هست.
آموزش کار با کانتینر ها: https://youtu.be/v368xWpPknc?si=tLPDukdbOGRAimWE

آموزش کار با ستون ها در المنتور را به صورت کامل در این ویدئو خواهید آموخت. از ستون ها در المنتور برای پارتیشن بندی صفحه ها در زمان طراحی سایت بدون کد نویسی استفاده میشود.
آموزش کار با ستون ها در این جلسه به صورت کاملا هدفمند تهیه شده است و شما با دیدن کامل این ویدئو میتوانید تمام قسمت های مورد نظر خود را با این ابزار کاربردی طراحی کنید.

برای سابسکرایب لطفا روی لینک زیر کلیک و گزینه سابسکرایب را حتما انتخاب کنید:
https://www.youtube.com/@amoozyir?sub_confirmation=1

***
[ مهم ]
برخی از قسمت های آموزش پلاگین المنتور صفر تا صد این دوره، برای اولین بار به زبان فارسی و توسط مجموعه آموزی تهیه و ساخته شده است. انتشار این مجموعه تنها در سایت و این کانال مورد قبول است.
برای اطلاع از صحت عملکرد این کانال، آدرس چنل ما را در سایت آموزی به نشانی آدرس گذاشته شده در کاور بالای صفحه چنل بررسی کنید

***
این دوره که برای آموزش المنتور فارسی می باشد به صورت هم خام هم پروژه محور تهیه شده است تا شما دوستان هیچ مشکلی برای یادگیری طراحی انواع سایت با المنتور وردپرس نداشته باشید.
لطفا دقت کنید که جلسات آموزش صفر تا صد المنتور پرو را به صورت مرتب مشاهده کنید. جلسات به صورت موردی به یکدیگر مرتبط هستند.

***
این دوره در سایت آموزی به صورت فروشی می باشد که در یوتیوب مجموعه، به رایگان قرار گرفته شده است. امیدواریم که از دوره آموزش کار با المنتور پرو وردپرس به صورت کامل و صفر تا صد لذت ببرید
هیچ تفاوتی بین دوره درون سایت با این مجموعه وجود ندارد و در صورت بروزرسانی دوره در سایت آموزی، در این کانال نیز بروزرسانی خواهد شد.

***
آموزش ساخت انواع سایت مثل فروشگاه اینترنتی گرفته تا سایت های شخصی و شرکتی و خبری و… در طراحی سایت بدون کد نویسی با افزونه Elementor Pro یکی از پر طرفدار ترین آموزش های سایت آموزی می باشد. دوره به صورت هدفمند و با الگو برداری مستقیم از کورس های بین المللی و اساتید برتر جهان ساخته شده است.
تمام منابع مورد استفاده در دوره آموزش المنتور پرو فارسی ، از مستندات مرجع گرفته شده است.

دیگر ویدیو ها

ویدیو های دیگر کانال

اطلاعات تکمیلی

Channel Image

سطح : مقدماتی

جلسه 15

تاریخ انتشار : 05 / 08 / 2023

مدرس : احمد دریادل

پیش نیاز ها این آموزش

ندارد

دانلود فایل های مربوطه

ندارد