Lern FA

Search
Close this search box.
📌 صفحه اصلی » درباره لرنفا LearnFA

درباره لرنفا LearnFA

شروع پروژه

پروژه این سایت از سال 1402 توسط کانال آموزی و آموزگار در یوتیوب بررسی شد اما سایت اولیه هیچ وقت جهت نمایش برای بازدیدکنندگان قرار نگرفت زیرا تمام ویدیو ها باید به صورت دستی بارگذاری میشد که این امر باعث کند شدن روند ثبت شدن ویدیو های یوتیوب در سایت میشد.

اما در اوایل سال 1403 دوباره پروژه بررسی شد و سیستمی ساخته شد تا سایت بتواند ویدیو ها را به صورت اتوماتیک بارگذاری کند و نیاز به ثبت دستی ویدیو ها برطرف شود.

لرنفا LearnFA

لرنفا چیست ؟

لرنفا اولین سایتی که با جمع آوری آموزش های یویتوب فارسی ( با کسب اجازه از تولید کنندگان اثر ) فضایی را فراهم کرده تا کاربران بتوانند ویدیو های مورد نیاز خود را به صورت دست بندی شده تماشا کنند.

هدف لرنفا چیست ؟

هدف این سایت فراهم کردن پلتفرمی برای نمایش بهتر و آسان تر آموزشهای رایگان یوتیوب به کاربران یوتیوب فارسی است.

در این سایت کاربران با سهولت بیشتری میتوانند ویدیو مورد نظر خودشون رو پیدا کنند و مشاهده کنند.

همچنین این سایت بستری را فراهم میکند تا یوتیوبر هایی که تخصص کافی برای آموزش با کیفیت را دارند بهتر دیده شوند و ویو بیشتری دریافت کنند تا درآمد بیشتری از یوتیوب کسب کنند.

اگر یوتیوبری  و در یک سری کار خاص تخصص داری میتونید از طریق این لینک کانالت رو توی پلتفرم ما ثبت کنی.

چرا از لرنفا استفاده کنید ؟

استفاده از لرنفا مزایای فراوانی دارد در متن زیر ما به مواردی از آن اشاره میکنیم

نحوه استفاده از سایت لرنفا

نحوه استفاده از سایت

استفاده از لرنفا بسیار آسان است ، برای شروع بعد از ورود به سایت میتوانید از قسمت دسته بندی ها دسته بندی مورد نیاز خود را انتخاب کرده و ویدیو مورد نظر برسید.

همچنین میتوانید با کلیک رو بخش تمامی فیلم ها یا کلیک روی کلمه دسته بندی ، به ویدیو مورد نظر خود برسید.

این سایت ابزاری ارزشمند برای هر کسی است که به دنبال یادگیری چیزهای جدید است. با رابط کاربری آسان و مجموعه ای عظیم از ویدیوهای آموزشی با کیفیت، سایت ما به شما کمک می کند تا به سرعت و به آسانی دانش خود را در زمینه های مختلف گسترش دهید.

همکاران ما

اسپانسر ها