Lern FA

Search
Close this search box.
📌 صفحه اصلی » آموزش صفر تا صد وردپرس » آموزش نصب افزونه وردپرس | نصب پلاگین وردپرس در هاست

توضیحات دوره

در آموزش نصب افزونه وردپرس خواهید دید که نصب پلاگین وردپرس چگونه انجام میگردد. از افزونه ها برای بالا بردن امکانات سایت ها استفاده میگردد.
به عنوان نمونه شاید شما بخواهید که یک ویژگی آیکن را در منو های خود اضافه کنید. برای این کار میتوانید افزونه ای را روی سایت خود نصب کنید.
نصب افزونه روی وردپرس راه های مختلفی دارد که از مهترین آنها میتوان به نصب پلاگین وردپرس در هاست اشاره کرد. نصب افزونه از طریق پیشخوان وردپرس نیز یکی دیگر از راه های مرسوم می باشد.

*** [ مهم ]
در زبان انگلیسی از واژه Plugin استفاده میشود که طراحان فارسی زبان به آن افزونه وردپرس، پلاگین وردپرس و یا در برخی از موارد هم ماژول وردپرس میگویند.

آموزش مرتبط – نصب قالب در وردپرس:
https://youtu.be/IajxNvgDhQ0

برای سابسکرایب لطفا روی لینک زیر کلیک و گزینه سابسکرایب را حتما انتخاب کنید:
https://www.youtube.com/@amoozyir?sub_confirmation=1

***
[ مهم ]
برخی از قسمت های آموزش وردپرس صفر تا صد این دوره، برای اولین بار به زبان فارسی و توسط مجموعه آموزی تهیه و ساخته شده است. انتشار این مجموعه تنها در سایت و این کانال مورد قبول است.
برای اطلاع از صحت عملکرد این کانال، آدرس چنل ما را در سایت آموزی به نشانی آدرس گذاشته شده در کاور بالای صفحه چنل بررسی کنید

***
این دوره که برای آموزش وردپرس می باشد به صورت هم خام هم پروژه محور تهیه شده است تا شما دوستان هیچ مشکلی برای یادگیری طراحی سایت با وردپرس نداشته باشید.
لطفا دقت کنید که جلسات آموزش صفر تا صد وردپرس را به صورت مرتب مشاهده کنید. جلسات به صورت موردی به یکدیگر مرتبط هستند.

***
این دوره در سایت آموزی به صورت فروشی می باشد که در یوتیوب مجموعه، به رایگان قرار گرفته شده است. امیدواریم که از دوره آموزش طراحی سایت با وردپرس به صورت کامل و صفر تا صد لذت ببرید
هیچ تفاوتی بین دوره درون سایت با این مجموعه وجود ندارد و در صورت بروزرسانی دوره در سایت آموزی، در این کانال نیز بروزرسانی خواهد شد.

***
آموزش طراحی سایت با وردپرس و بدون کد نویسی یکی از پر طرفدار ترین آموزش های سایت آموزی می باشد. دوره به صورت هدفمند و با الگو برداری مستقیم از کورس های بین المللی و اساتید برتر جهان ساخته شده است.
تمام منابع مورد استفاده در دوره آموزش وردپرس کامل، از مستندات مرجع گرفته شده است.

دیگر ویدیو ها

ویدیو های دیگر کانال