Lern FA

Search
Close this search box.
📌 صفحه اصلی » آموزش صفر تا صد وردپرس » دوره آموزش کامل طراحی سایت با وردپرس صفر تا صد رایگان | وردپرس فارسی چیست؟ | از دانلود تا ساخت سایت

توضیحات دوره

در دوره آموزش کامل طراحی سایت با وردپرس صفر تا صد رایگان خواهید دید که چگونه می توانید مراحل را از دانلود تا ساخت سایت را به آسانی انجام دهید. تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که این مجموعه ویدئو ها را یک بار مشاهده کنید.
روند آموزش ساخ ت سایت با وردپرس به قدری ساده گفته شده است که نیازی به مشاهده دوباره ویدئو ها نیست و بعد از دیدن فیلم های وردپرس داخل این پلی لیست میتوانید طراحی سایت را به دلخواه خود انجام دهید.

وردپرس فارسی این روزها مورد استفاده ی بیسارب از سایت های راستچین قرار میگیرد. در طراحی و ساخت سایت شخصی یا شرکتی گرفته تا طراحی سایت فروشگاهی و فروم ها میتوانید از طراحی با وردپرس از صفر تا صد به صورت رایگان که به صورت مبتدی تا پیشرفته است استفاده کنید.
دوره وردپرس پیش نیاز های زیادی نیاز ندارد و شما در هر سطحی که باشید میتوانید از این مجموعه ویدئو آموزش کار با وردپرس استفاده کنید.

برای سابسکرایب لطفا روی لینک زیر کلیک و گزینه سابسکرایب را حتما انتخاب کنید:
https://www.youtube.com/@amoozyir?sub_confirmation=1

***
[ مهم ]
برخی از قسمت های آموزش وردپرس صفر تا صد این دوره، برای اولین بار به زبان فارسی و توسط مجموعه آموزی تهیه و ساخته شده است. انتشار این مجموعه تنها در سایت و این کانال مورد قبول است.
برای اطلاع از صحت عملکرد این کانال، آدرس چنل ما را در سایت آموزی به نشانی آدرس گذاشته شده در کاور بالای صفحه چنل بررسی کنید

***
این دوره که برای آموزش وردپرس می باشد به صورت هم خام هم پروژه محور تهیه شده است تا شما دوستان هیچ مشکلی برای یادگیری طراحی سایت با وردپرس نداشته باشید.
لطفا دقت کنید که جلسات آموزش صفر تا صد وردپرس را به صورت مرتب مشاهده کنید. جلسات به صورت موردی به یکدیگر مرتبط هستند.

***
این دوره در سایت آموزی به صورت فروشی می باشد که در یوتیوب مجموعه، به رایگان قرار گرفته شده است. امیدواریم که از دوره آموزش طراحی سایت با وردپرس به صورت کامل و صفر تا صد لذت ببرید
هیچ تفاوتی بین دوره درون سایت با این مجموعه وجود ندارد و در صورت بروزرسانی دوره در سایت آموزی، در این کانال نیز بروزرسانی خواهد شد.

***
آموزش طراحی سایت با وردپرس و بدون کد نویسی یکی از پر طرفدار ترین آموزش های سایت آموزی می باشد. دوره به صورت هدفمند و با الگو برداری مستقیم از کورس های بین المللی و اساتید برتر جهان ساخته شده است.
تمام منابع مورد استفاده در دوره آموزش وردپرس کامل، از مستندات مرجع گرفته شده است.

دیگر ویدیو ها

ویدیو های دیگر کانال