Lern FA

Search
Close this search box.
📌 صفحه اصلی » آموزش صفر تا صد وردپرس » آموزش نصب وردپرس به صورت مرحله به مرحله | آموزش نصب وردپرس رو سی پنل

توضیحات دوره

آموزش نصب وردپرس اولین قدمی است که باید بعد از دانلود رایگان wordpress روی هاست انجام دهید. در این ودئو آموزشی شما خواهید آموخت که چگونه میتوان وردپرس را روی هاست به صورت مرحله به مرحه نصب و راه اندازی کرد.
در آموزش نصب وردپرس روی سی پنل شما تمام مراحل را به صورت کامل فرا خواهید گرفت. قبل از شروع به نصب وردپرس روی هاست نیاز است که یک بانک اطلاعاتی روی سی پنل خود بالا بیاورید که این مواحل نیز در آموزش نصب وردپرس در هاست به صورت کامل گنجانده شده است.

برای سابسکرایب لطفا روی لینک زیر کلیک و گزینه سابسکرایب را حتما انتخاب کنید:
https://www.youtube.com/@amoozyir?sub_confirmation=1

***
[ مهم ]
برخی از قسمت های آموزش وردپرس صفر تا صد این دوره، برای اولین بار به زبان فارسی و توسط مجموعه آموزی تهیه و ساخته شده است. انتشار این مجموعه تنها در سایت و این کانال مورد قبول است.
برای اطلاع از صحت عملکرد این کانال، آدرس چنل ما را در سایت آموزی به نشانی آدرس گذاشته شده در کاور بالای صفحه چنل بررسی کنید

***
این دوره که برای آموزش وردپرس می باشد به صورت هم خام هم پروژه محور تهیه شده است تا شما دوستان هیچ مشکلی برای یادگیری طراحی سایت با وردپرس نداشته باشید.
لطفا دقت کنید که جلسات آموزش صفر تا صد وردپرس را به صورت مرتب مشاهده کنید. جلسات به صورت موردی به یکدیگر مرتبط هستند.

***
این دوره در سایت آموزی به صورت فروشی می باشد که در یوتیوب مجموعه، به رایگان قرار گرفته شده است. امیدواریم که از دوره آموزش طراحی سایت با وردپرس به صورت کامل و صفر تا صد لذت ببرید
هیچ تفاوتی بین دوره درون سایت با این مجموعه وجود ندارد و در صورت بروزرسانی دوره در سایت آموزی، در این کانال نیز بروزرسانی خواهد شد.

***
آموزش طراحی سایت با وردپرس و بدون کد نویسی یکی از پر طرفدار ترین آموزش های سایت آموزی می باشد. دوره به صورت هدفمند و با الگو برداری مستقیم از کورس های بین المللی و اساتید برتر جهان ساخته شده است.
تمام منابع مورد استفاده در دوره آموزش وردپرس کامل، از مستندات مرجع گرفته شده است.

دیگر ویدیو ها

ویدیو های دیگر کانال