📌 صفحه اصلی » آموزش سئو وردپرس » اوج بالا بردن سئو سایت با یک تکنیک خیلی ساده

توضیحات دوره

در این ویدئو با استفاده از یک تکنیک ساده به نام مسیر راهنما میخوایم سئو سایت را به شدت بالاتر ببریم. اضافه کردن برد کرامپ به که به آن مسیر راهنما نیز گفته میشود باعث بالا رفتن تجربه کاربری و امتیاز سئو خواهد شد.
موتور های جستجوگر از بردکرامپ برای تجزیه تحلیل سایت شما استفاده میکنند و بالا بردن امتیاز سئو سایت نیز به همین تجزیه تحلیل ها مانند گوگل مرتبط است. فرقی نمیکند سئو سایت فروشگاهی را بخواهید انجام دهید یا سایت خبری و یا انواع دیگر. این ویدئو برای انواع سایت ها مناسب است.
همینطور تفاوتی ندارد که سئو سایت وردپرس را در دست دارید یا سایت های کد نویسی شده. با استفاده از توضیحات این ویدئو میتوانید از برد کرامپ برای هر سایتی استفاد کنید. سئو یکی از زیر شاخه ها و زمینه های شغلی است.
این زمینه شغلی به نوعی به صورت مجزا از سایز زمینه ها کار میکند و ما هر چه در آن پیشرف کنید میتوانید پروژه های بیشتری را برای خود کسب کنید. این کار نیاز به تجربه و دانش زیادی دارد که باید به مرور زمان و با حوصله آن را به دست بیاورید.
از سئو سایت برای بالا بردن بازدید های سایت استفاده میشود. آموزش سئو سایت یکی از اولین اقدامتی است که باید بعد از آموزش طراحی سایت آن را شروع به یادگیری کنید. زیر این کار باعث رشد هر چه سریعتر شما در این بازار کسب و کار خواهد شد. آنچه در این ویدئو مشاهد خواهید کرد.

00:00 یالا بردن سئو سایت
03:34 مسیر راهنما و برد کرامپ در سایت
15:38 فرمت مسیر راهنما برای بالا بردن سئو سایت
22:30 سئو دسته بندی های سایت با برد کرامپ
34:15 تست صحیت اسکیما برد کرامپ در سایت

———–
حتما کانال رو سابسکرایب کنید تا ویدئو های جدید رو از دست ندید: https://www.youtube.com/@amoozyir?sub_confirmation=1
—————
این ویدئو زیر مجموعه دوره سئو سایت هست. برای اینکه از قسمت اول و به ترتیب ببینید میتویند از این لینک پلی لیست دوره سئو سایت استفاده کنید: https://www.youtube.com/watch?v=O6hJ8JLsYf8&list=PLb844B5AXkT1Dekn_adRVprM2yRFmJhnS&index=1
همینطور بهتره دوره سئو محتوا سایت و تولید محتوا رو هم کنارش ببینید که تکمیل کننده همدیگه هستند: https://www.youtube.com/watch?v=gPFoH6vXNzU&list=PLb844B5AXkT2UXk56-9dGSAnY1f3blwB4&index=1

دیگر ویدیو ها

ویدیو های دیگر کانال