📌 صفحه اصلی » آموزش سئو وردپرس » افشای رمز راز تاثیر لینک های همکاری یا مخفی در تجزیه تحلیل های سئو سایت را بشناسید.

توضیحات دوره

در این ویدئو به تاثیر لینک های داخلی و لینک های خارجی که معمولا برای دریافت *بک لینک* در سئو استقاده استفاده می شورد میپردازیم. لینک های داخلی تفاوت های زیادی نسبت به لینک های خارجی دارند که از تمام این نوع آدرس ها برای تجزیه تحلیل های *سئو سایت* و همچنین سئو محتوا استفاده میگردد.
در این ویدئو به آثار و نتایج لینک های مخفی و همکاری در فروش خواهیم پرداخت و تاثیر آنها را روی سئو سایتبررسی میکنیم. رعایت این نکته های کوچک برای بالا بردن نمره سئو سایت ها مخصوصا سئو وردپرس اثر بسیار زیادی خواهد گذاشت.
معمولا استفاده از ای لینک ها در *سئو سایت فروشگاهی* خارجی برای دریافت تبلیغات استفاده میگردد. پس مهم است که در سئو ووکامرس و سایت های دیگر خود این نوع لینک ها را برای تجزیه تحلیل به درستی استفاده کنیم.
برای بالا بردن سئو محصول نیز از لینک های خارجی زیادی استفاده میگردد. سئو محصولات ارزش بالایی برای صاحبان سایت ها دارد که باید به آنها دقت زیادی داشته باشند. در سیو محتوای سایت رعایت اصول لینک های همکاری و لینک های مخفی باید در اولویت قرار بگیرد.

———–
حتما کانال رو سابسکرایب کنید تا ویدئو های جدید رو از دست ندید: https://www.youtube.com/@amoozyir?sub_confirmation=1
—————
این ویدئو زیر مجموعه دوره سئو سایت هست. برای اینکه از قسمت اول و به ترتیب ببینید میتویند از این لینک پلی لیست دوره سئو سایت استفاده کنید: https://www.youtube.com/watch?v=O6hJ8JLsYf8&list=PLb844B5AXkT1Dekn_adRVprM2yRFmJhnS&index=1
همینطور بهتره دوره سئو محتوا سایت و تولید محتوا رو هم کنارش ببینید که تکمیل کننده همدیگه هستند: https://www.youtube.com/watch?v=gPFoH6vXNzU&list=PLb844B5AXkT2UXk56-9dGSAnY1f3blwB4&index=1

دیگر ویدیو ها

ویدیو های دیگر کانال