Lern FA

Search
Close this search box.
📌 صفحه اصلی » آموزش سئو وردپرس » دوره فوق حرفه ای آموزش سئو وردپرس + سئو کامل سایت های فروشگاهی

توضیحات دوره

آموزش کامل سئو وردپرس با استفاده از ابزار های مختلف برای سئو کامل سایت ها. در این دوره آموزشی سعی شده است تا با تمام مفاهیمی که میتواند شما را در آموزش سئو و محتوای سایت کمک کند آشنا کنیم. در این راه از یکی از برترین افزونه های وردپرس به نام رنک مث پرو نیز استفاده کرده ایم تا قدم به قدم با آن دوره را جلو ببریم. اصلی ترین افزونه ای که در این آموزش مورد استفاده قرار گرفته است پلاگین رنک مث سئو پرو می باشد.
آموزش سئو سایت فروشگاهی که به صورت رایگان و کامل ارائه شده است در مقایسه با آموزش سئو سایت وردپرسی دارای مفاهیم مشترکی است که شما برای داستن هر دو آنها نیاز است که دوره را به صورت کامل تا انتها مشاهده کنید. این دوره به صورت صفر تا 100 و کامل تهیه شده است.
دوره کامل سئو سایت که به صورت رایگان منتشر شده است همیشه در این کانال باقی می ماند و شما هر موقع که به آن نیاز داشتید می توانید به این صفحه سر بزنید. برای تولید محتوا در هر سایتی می توان از این آموزش استفاده کرد. در این راه ما با تمام مفاهیم از جمله سئو تکنیکال و سایر موارد نیز اشنا خواهیم شد. روی تک تک گزینه های افزونه رنک مث پرو نیز به صورت تخصصی موارد مرتبط با آن را آموزش میدهیم.

———–
حتما کانال رو سابسکرایب کنید تا ویدئو های جدید رو از دست ندید: https://www.youtube.com/@amoozyir?sub_confirmation=1
—————
این ویدئو زیر مجموعه دوره سئو سایت هست. برای اینکه از قسمت اول و به ترتیب ببینید میتویند از این لینک پلی لیست دوره سئو سایت استفاده کنید: https://www.youtube.com/watch?v=O6hJ8JLsYf8&list=PLb844B5AXkT1Dekn_adRVprM2yRFmJhnS&index=1
همینطور بهتره دوره سئو محتوا سایت و تولید محتوا رو هم کنارش ببینید که تکمیل کننده همدیگه هستند: https://www.youtube.com/watch?v=gPFoH6vXNzU&list=PLb844B5AXkT2UXk56-9dGSAnY1f3blwB4&index=1

دیگر ویدیو ها

ویدیو های دیگر کانال