Lern FA

Search
Close this search box.
📌 صفحه اصلی » آموزش HTML » آموزش HTML و کدنویسی حرفه ای وب زبان HTML5 به آسانی هر چه تمام تر و کامل

توضیحات دوره

آموزش کدنویسی HTML به زبان ساده و از مقدماتی تا حرفه ای شدن را در یه دوره نسبتا کوتاه به صورت کامل و رایگان یاد بگیرید. آموزش HTML و CSS از مبتدی تا پیشرفته یکی از نیاز های هر برنامه نویسی برای ورود به دنیای طراحی سایت لازم و ضروری می باشد.
در مجموعه آموزی آموزش HTML CSS پروژه محور را در ویدئو های مختلف به صورت کامل و از صفر خواهید آموخت. آموزش HTML در یک ساعت چیزی نیست که شما با آن بتوانید به صورت حرفه ای کار طراحی سایت را آغاز کنید و باید تمام اجزای این زبان کدنویسی را یاد بگیرید تا بتوانید هر نوع سایتی را کدنویسی کنید.
پرداختن به این موضوع که html چیست یک موضوع کلی است که در این دوره به صورت کامل از صفر تا صد به آن پرداخته ایم و شما بعد از دیدن کامل دوره میتوانید به صورت مقدماتی تا حرفه ای از کدنویسی HTML CSS در طراحی سایت با برنامه نویسی استفاده کنید.
در این ویدیو، ما قصد داریم در مورد HTML و به طور خاص آن را مورد بحث قرار دهیم. ما اصول اولیه، کاربرد آن و چند نکته و ترفند در مورد نحوه استفاده از HTML در صفحات وب خود را پوشش خواهیم داد.
اگر با HTML آشنا هستید، اما می خواهید در مورد آن بیشتر بدانید، یا اگر در HTML تازه کار هستید و می خواهید بدانید که برای چه مواردی استفاده می شود، پس این ویدیو برای شما مناسب است! در پایان این ویدیو، درک بهتری از HTML و آنچه که می تواند برای صفحات وب شما انجام دهد خواهید داشت.

برای سابسکرایب لطفا روی لینک زیر کلیک و گزینه سابسکرایب را حتما انتخاب کنید:
https://www.youtube.com/@amoozyir?sub_confirmation=1

دیگر ویدیو ها

ویدیو های دیگر کانال