Lern FA

Search
Close this search box.
📌 صفحه اصلی » آموزش سئوی محتوا » دوره فوق تخصصی آموزش سئو محتوا سایت – قسمت 01

توضیحات دوره

در این ویدئو قسمت اول دوره تخصصی آموزش سئو محتوا سایت ها که مهمترین چیز برای دیده شدن صفحه های سایت در موتور های جستجوگر می باشد را مشاهده خواهید کرد. یکی از مهمترین نکاتی که برای آموزش محتوا نویسی وجود دارد دانستن و آموزش قوانین سئو می باشد.
سئو محصول نیز یک نوع محتوا سئو شده است که باید در سایت های فروشگاهی به شدت روی آن کار شود. زیرا این امر باعث رشد ورودی های سایت شده و همین امر باعث بالا روفتن فروش آنلاین خواهد شد. به همین دلیل است که سئو محصولات نیز در درجات اول اولویت شما قرار خواهد گرفت.
آموزش سئو محصول به دلیل نرخ رشدی که در جستجوی کاربران و مردم در سراسر جهان داشته است هم از طرف صاحبان سایت و هم از طرف موتور های جستجوگر بسیار مورد توجه قرار گرفته است. به همین دلیل است که هر فردی که در حوزه طراحی سایت مشغول به کسب درامد آنلاین است باید آموزش تولید محتوا سئو شده را در نظر بگیرد.

—————
این ویدئو زیر مجموعه دوره سئو محتوا و تولید محتوا هست. برای اینکه از قسمت اول و به ترتیب ببینید میتویند از این لینک پلی لیست دوره سئو محتوا استفاده کنید: https://www.youtube.com/watch?v=gPFoH6vXNzU&list=PLb844B5AXkT2UXk56-9dGSAnY1f3blwB4&index=1
همینطور بهتره دوره سئو کل سایت رو هم کنارش ببینید که تکمیل کننده همدیگه هستند: https://www.youtube.com/watch?v=O6hJ8JLsYf8&list=PLb844B5AXkT1Dekn_adRVprM2yRFmJhnS&index=1

دیگر ویدیو ها

ویدیو های دیگر کانال