Lern FA

Search
Close this search box.
📌 صفحه اصلی » آموزش کامل ووکامرس » 0 تا 100 آموزش حمل و نقل ووکامرس | ارسال کالا در سایت فروشگاهی وردپرسی

توضیحات دوره

در این آموزش به صورت کامل با تمام موارد حمل و نقل ووکامرس آشنا خواهید شد و میتوانید با استفاده از ووکامرس تمام ارسال کالا را در سایت فروشگاهی خود انجام دهید. ارسال کالا در فروشگاه از اهمیت زیادی برخوردار است.
حمل و نقل ووکامرس یکی از بزرگترین ویژگی های این افزونه می باشد. افزونه ووکامرس برای ارسال کالا در سایت فروشگاهی گزینه های زیادی را در اختیار شما قرار میدهد. از مهمترین گزینه های حمل و نقل سایت کلاس های حخمل و نقل می باشد که در اختیار شما می باشد. شما با دیدن این ویدئو تمام تنظیمات حمل و نقل در ووکامرس را یاد خواهید گرفت.

00:00 فعالسازی حمل و نقل ووکامرس
02:50 مناطق حمل و نقل در افونه ووکامرس
08:55 حمل و نقل رایگان در ووکامرس
14:10 نرخ ثابت ارسال کالا از فروشگاه
25:55 تنظیمات حمل و نقل ووکامرس
30:15 کلاس های حمل و نقل فروشگاه
41:00 محاسبه هزینه حمل و نقل ووکامرس با کلکولیتور ها

برای سابسکرایب لطفا روی لینک زیر کلیک و گزینه سابسکرایب را حتما انتخاب کنید:
https://www.youtube.com/@amoozyir?sub_confirmation=1

***
[ مهم ]
برخی از قسمت های آموزش وردپرس صفر تا صد این دوره، برای اولین بار به زبان فارسی و توسط مجموعه آموزی تهیه و ساخته شده است. انتشار این مجموعه تنها در سایت و این کانال مورد قبول است.
برای اطلاع از صحت عملکرد این کانال، آدرس چنل ما را در سایت آموزی به نشانی آدرس گذاشته شده در کاور بالای صفحه چنل بررسی کنید

***
این دوره که برای آموزش وردپرس می باشد به صورت هم خام هم پروژه محور تهیه شده است تا شما دوستان هیچ مشکلی برای یادگیری طراحی سایت با وردپرس نداشته باشید.
لطفا دقت کنید که جلسات آموزش صفر تا صد وردپرس را به صورت مرتب مشاهده کنید. جلسات به صورت موردی به یکدیگر مرتبط هستند.

***
این دوره در سایت آموزی به صورت فروشی می باشد که در یوتیوب مجموعه، به رایگان قرار گرفته شده است. امیدواریم که از دوره آموزش طراحی سایت با وردپرس به صورت کامل و صفر تا صد لذت ببرید
هیچ تفاوتی بین دوره درون سایت با این مجموعه وجود ندارد و در صورت بروزرسانی دوره در سایت آموزی، در این کانال نیز بروزرسانی خواهد شد.

***
آموزش طراحی سایت با وردپرس و بدون کد نویسی یکی از پر طرفدار ترین آموزش های سایت آموزی می باشد. دوره به صورت هدفمند و با الگو برداری مستقیم از کورس های بین المللی و اساتید برتر جهان ساخته شده است.
تمام منابع مورد استفاده در دوره آموزش وردپرس کامل، از مستندات مرجع گرفته شده است.

دیگر ویدیو ها

ویدیو های دیگر کانال