📌 صفحه اصلی » آموزش کامل ووکامرس » آموزش تمام تنظیمات عمومی ووکامرس برای طراحی سایت فروشگاهی آنلاین

توضیحات دوره

در این ویدئو با آموزش تمام تنظیمات عمومی ووکامرس برای طراحی سایت فروشگاهی آنلاین به صورت کامل آشنا خواهید شد. بعد از دیدن فیلم آموزش تنظیمات اصلی ووکامرس خواهید دید که پیکربندی ووکامرس برای چه جاهایی کاربرد دارد و می توانید از هر کدام از آنها که نیاز داشتید استفاده کنید.

00:00 مقدمه و مکان های فیزیکی فروشگاه
04:17 مکان های فروش مجاز و حمل و نقل مشتری
13:15 فعال و غیر فعال سازی اولیه مالیات و کد های تخفیف
17:20 پیکربندی واحد های پولی (ریال و تومان ایران)

برای سابسکرایب لطفا روی لینک زیر کلیک و گزینه سابسکرایب را حتما انتخاب کنید:
https://www.youtube.com/@amoozyir?sub_confirmation=1

***
[ مهم ]
برخی از قسمت های آموزش پلاگین ووکامرس صفر تا صد این دوره، برای اولین بار به زبان فارسی و توسط مجموعه آموزی تهیه و ساخته شده است. انتشار این مجموعه تنها در سایت و این کانال مورد قبول است.
برای اطلاع از صحت عملکرد این کانال، آدرس چنل ما را در سایت آموزی به نشانی آدرس گذاشته شده در کاور بالای صفحه چنل بررسی کنید

***
این دوره که برای آموزش ووکامرس فارسی می باشد به صورت هم خام هم پروژه محور تهیه شده است تا شما دوستان هیچ مشکلی برای یادگیری طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس و ووکامرس نداشته باشید.
لطفا دقت کنید که جلسات آموزش صفر تا صد ووکامرس را به صورت مرتب مشاهده کنید. جلسات به صورت موردی به یکدیگر مرتبط هستند.

***
این دوره در سایت آموزی به صورت فروشی می باشد که در یوتیوب مجموعه، به رایگان قرار گرفته شده است. امیدواریم که از دوره آموزش طراحی سایت فروشگاهی با افزونه ووکامرس و وردپرس به صورت کامل و صفر تا صد لذت ببرید
هیچ تفاوتی بین دوره درون سایت با این مجموعه وجود ندارد و در صورت بروزرسانی دوره در سایت آموزی، در این کانال نیز بروزرسانی خواهد شد.

***
آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی با پلاگین ووکامرس و بدون کد نویسی یکی از پر طرفدار ترین آموزش های سایت آموزی می باشد. دوره به صورت هدفمند و با الگو برداری مستقیم از کورس های بین المللی و اساتید برتر جهان ساخته شده است.
تمام منابع مورد استفاده در دوره آموزش ووکامرس کامل، از مستندات مرجع گرفته شده است.

دیگر ویدیو ها

ویدیو های دیگر کانال