Lern FA

Search
Close this search box.
📌 صفحه اصلی » آموزش های پایه ای المنتور » آموزش کامل استفاده از لوپ در المنتور پرو – حلقه های المنتور چیست؟

توضیحات دوره

سلام دوستان، در این ویدئو به آموزش کامل استفاده از لوپ ها در المنتور پرداخته ایم و حلقه های المنتور پرو را مورد بررسی قرار داده ایم. استفاده از حلقه های المنتور برای عدم ساخت فیلد های استاتیک کاربرد دارد. به عبارتی شما با استفاده از حلقه ها در المنتور میتوانید یک قالب عادی درست کنید و آن را در ویجت هایی مورد استفاده قرار دهید. از مهمترین ویجت هایی که حلقه های المنتور پرو را میتوانید استفاده کنید میتوان به ویجت شبکه بندی حلقه و کاروسل حلقه اشاره کرد.
در این ویدئو آموزشی ما تمام مواردی که به حلقه های المنتور مرتبط است را با آموزش های عملی و مثال های کاربردی مورد استفاده قرار داده این. لوپ های المنتور باعث شده اند تا از نصب بسیاری از افزونه های دیگر المنتور جلوگیری شود. در گذشته برای داشتن یک سری از امکانات و داشتن ویژگی حلقه ناچار به نصب ادآن هایی روی سایت وردپرس خود بودیم.
در دوره آموزش المنتور پرو حرفه ای شما باید به این نکته دقت کنید که جلسه های قبلی ارتباط مستقیمی با این جلسه دارد. به عبارتی باید جلسه های قبلی این دوره را مشاهده کنید تا بتوانید از آموزش استفاده از حلقه های المنتور پرو بهره برداری کنید.

لطفا روی لینک زیر کلیک و گزینه سابسکرایب را انتخاب کنید:
https://www.youtube.com/@amoozyir?sub_confirmation=1

دیگر ویدیو ها

ویدیو های دیگر کانال

اطلاعات تکمیلی

Channel Image

سطح : مقدماتی

جلسه 70

تاریخ انتشار : 19 / 10 / 2023

مدرس : احمد دریادل

پیش نیاز ها این آموزش

ندارد

دانلود فایل های مربوطه

ندارد