📌 صفحه اصلی » آموزش های پایه ای المنتور » آموزش امنیت فرم های المنتوری | فرم های چند مرحله ای در وردپرس | جلوگیری از هک و اسپم در فرم ها

توضیحات دوره

در این ویدئو به آموزش ساخت فرم های چند مرحله ای در وردپرس با افزونه المنتور پرداخته ایم. همچنین به برخی از موارد مرتبط با امنیت فرم های المنتوری نیز اشاره کرده ایم. جلوگیری از ورود اطلاعت اسپم و جلوگیری از هک شدن، از اهمیت زیادی برخوردار است.

00:00 امنیت فرم در المنتور برای جلوگیری از اسپم و هک شدن
06:55 فرم های چند مرحله ای
14:58 واکنش بعد از ثبت و ارسال فرم در المنتور
27:10 مشاهده اطلاعات ارسال شده در فرم ها

برای سابسکرایب لطفا روی لینک زیر کلیک و گزینه سابسکرایب را حتما انتخاب کنید:
https://www.youtube.com/@amoozyir?sub_confirmation=1

***
[ مهم ]
برخی از قسمت های آموزش پلاگین المنتور صفر تا صد این دوره، برای اولین بار به زبان فارسی و توسط مجموعه آموزی تهیه و ساخته شده است. انتشار این مجموعه تنها در سایت و این کانال مورد قبول است.
برای اطلاع از صحت عملکرد این کانال، آدرس چنل ما را در سایت آموزی به نشانی آدرس گذاشته شده در کاور بالای صفحه چنل بررسی کنید

***
این دوره که برای آموزش المنتور فارسی می باشد به صورت هم خام هم پروژه محور تهیه شده است تا شما دوستان هیچ مشکلی برای یادگیری طراحی انواع سایت با المنتور وردپرس نداشته باشید.
لطفا دقت کنید که جلسات آموزش صفر تا صد المنتور پرو را به صورت مرتب مشاهده کنید. جلسات به صورت موردی به یکدیگر مرتبط هستند.

***
این دوره در سایت آموزی به صورت فروشی می باشد که در یوتیوب مجموعه، به رایگان قرار گرفته شده است. امیدواریم که از دوره آموزش کار با المنتور پرو وردپرس به صورت کامل و صفر تا صد لذت ببرید
هیچ تفاوتی بین دوره درون سایت با این مجموعه وجود ندارد و در صورت بروزرسانی دوره در سایت آموزی، در این کانال نیز بروزرسانی خواهد شد.

***
آموزش ساخت انواع سایت مثل فروشگاه اینترنتی گرفته تا سایت های شخصی و شرکتی و خبری و… در طراحی سایت بدون کد نویسی با افزونه Elementor Pro یکی از پر طرفدار ترین آموزش های سایت آموزی می باشد. دوره به صورت هدفمند و با الگو برداری مستقیم از کورس های بین المللی و اساتید برتر جهان ساخته شده است.
تمام منابع مورد استفاده در دوره آموزش المنتور پرو فارسی ، از مستندات مرجع گرفته شده است.

دیگر ویدیو ها

ویدیو های دیگر کانال

اطلاعات تکمیلی

Channel Image

سطح : مقدماتی

جلسه 28

تاریخ انتشار : 16 / 08 / 2023

مدرس : احمد دریادل

پیش نیاز ها این آموزش

ندارد

دانلود فایل های مربوطه

ندارد