📌 صفحه اصلی » آموزش های پایه ای المنتور » کانتینر المنتور – کاملترین آموزش نحوه استفاده اصولی از کانتینر در المنتور بدون باگ (صفر تا صد)

توضیحات دوره

کانتینر در المنتور یکی از مهمترین چیز هایی است که باید آن را در طراحی های خود استفاده کنید. در این آموزش کانتینر المنتور به صورت کامل و از صفر تا صد تمام اجزای فلکس باکس ها را فقط در یک ویدئو فرا خواهید گرفت.
از کانتینر در المنتور برای طراحی های بهینه شده استفاده می شود. فلکس باکس ها این ویژگی را در اختیار شما قرار می دهند تا بتوانید از آنها به صورت تو در تو استفاده کنید. همینطور در DOM سازی ها نیز به مراتب بهینه تر از حتالت های سکشن و ستون قبلی هستند که از آنها در Elementor استفاده می شد.
این امکان در Container المنتور وجود دارد تا بتوانید آن ها رد جهت های مختلف نمایش دهید. یعنی ویجت ها و المان های مختلف را می توان در سمت های مختلف استفاده کرد.

برای سابسکرایب لطفا روی لینک زیر کلیک و گزینه سابسکرایب را حتما انتخاب کنید:
https://www.youtube.com/@amoozyir?sub_confirmation=1

***
[ مهم ]
برخی از قسمت های آموزش پلاگین المنتور صفر تا صد این دوره، برای اولین بار به زبان فارسی و توسط مجموعه آموزی تهیه و ساخته شده است. انتشار این مجموعه تنها در سایت و این کانال مورد قبول است.
برای اطلاع از صحت عملکرد این کانال، آدرس چنل ما را در سایت آموزی به نشانی آدرس گذاشته شده در کاور بالای صفحه چنل بررسی کنید

***
این دوره که برای آموزش المنتور فارسی می باشد به صورت هم خام هم پروژه محور تهیه شده است تا شما دوستان هیچ مشکلی برای یادگیری طراحی انواع سایت با المنتور وردپرس نداشته باشید.
لطفا دقت کنید که جلسات آموزش صفر تا صد المنتور پرو را به صورت مرتب مشاهده کنید. جلسات به صورت موردی به یکدیگر مرتبط هستند.

***
این دوره در سایت آموزی به صورت فروشی می باشد که در یوتیوب مجموعه، به رایگان قرار گرفته شده است. امیدواریم که از دوره آموزش کار با المنتور پرو وردپرس به صورت کامل و صفر تا صد لذت ببرید
هیچ تفاوتی بین دوره درون سایت با این مجموعه وجود ندارد و در صورت بروزرسانی دوره در سایت آموزی، در این کانال نیز بروزرسانی خواهد شد.

***
آموزش ساخت انواع سایت مثل فروشگاه اینترنتی گرفته تا سایت های شخصی و شرکتی و خبری و… در طراحی سایت بدون کد نویسی با افزونه Elementor Pro یکی از پر طرفدار ترین آموزش های سایت آموزی می باشد. دوره به صورت هدفمند و با الگو برداری مستقیم از کورس های بین المللی و اساتید برتر جهان ساخته شده است.
تمام منابع مورد استفاده در دوره آموزش المنتور پرو فارسی ، از مستندات مرجع گرفته شده است.

دیگر ویدیو ها

ویدیو های دیگر کانال

اطلاعات تکمیلی

Channel Image

سطح : مقدماتی

جلسه 74

تاریخ انتشار : 14 / 11 / 2023

مدرس : احمد دریادل

پیش نیاز ها این آموزش

ندارد

دانلود فایل های مربوطه

ندارد