Lern FA

Search
Close this search box.
📌 صفحه اصلی » آموزش کامل ووکامرس » ساخت کد تخفیف در ووکامرس | آموزش اضافه کردن کوپن در فروشگاه آنلاین وردپرس

توضیحات دوره

ساخت کد تخفیف در ووکامرس یکی از مهمترین چیز هایی است که میتواند فروش شما را بالاتر ببرد. آموزش اضافه کردن کوپن در فروشگاه انلاین که با سایت ساز وردپرس تهیه شده است از اهمیت بالایی برخوردار است.
ارائه کوپن های تخفیف به مشتریان آنها را مجاب به خرید از سایت شما میکند. این کار تا حد زیادی فروش سایت و به دنبال ان سود شما را افزایش میدهد.

00:00 نحوه فعال کردن کد تخفیف در ووکامرس
04:50 اضافه کردن کوپن به سایت فروشگاهی
07:25 انواع کد تخفیف در ووکامرس
14:55 زمانبندی ارائه کوپن در فروشگاه انلاین وردپرس
23:48 ایجاد محدودیت ها برای ارائه کد تخفیف

برای سابسکرایب لطفا روی لینک زیر کلیک و گزینه سابسکرایب را حتما انتخاب کنید:
https://www.youtube.com/@amoozyir?sub_confirmation=1

[ مهم ]
برخی از قسمت های آموزش پلاگین ووکامرس صفر تا صد این دوره، برای اولین بار به زبان فارسی و توسط مجموعه آموزی تهیه و ساخته شده است. انتشار این مجموعه تنها در سایت و این کانال مورد قبول است.
برای اطلاع از صحت عملکرد این کانال، آدرس چنل ما را در سایت آموزی به نشانی آدرس گذاشته شده در کاور بالای صفحه چنل بررسی کنید

***
این دوره که برای آموزش ووکامرس فارسی می باشد به صورت هم خام هم پروژه محور تهیه شده است تا شما دوستان هیچ مشکلی برای یادگیری طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس و ووکامرس نداشته باشید.
لطفا دقت کنید که جلسات آموزش صفر تا صد ووکامرس را به صورت مرتب مشاهده کنید. جلسات به صورت موردی به یکدیگر مرتبط هستند.

***
این دوره در سایت آموزی به صورت فروشی می باشد که در یوتیوب مجموعه، به رایگان قرار گرفته شده است. امیدواریم که از دوره آموزش طراحی سایت فروشگاهی با افزونه ووکامرس و وردپرس به صورت کامل و صفر تا صد لذت ببرید
هیچ تفاوتی بین دوره درون سایت با این مجموعه وجود ندارد و در صورت بروزرسانی دوره در سایت آموزی، در این کانال نیز بروزرسانی خواهد شد.

***
آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی با پلاگین ووکامرس و بدون کد نویسی یکی از پر طرفدار ترین آموزش های سایت آموزی می باشد. دوره به صورت هدفمند و با الگو برداری مستقیم از کورس های بین المللی و اساتید برتر جهان ساخته شده است.
تمام منابع مورد استفاده در دوره آموزش ووکامرس کامل، از مستندات مرجع گرفته شده است.

دیگر ویدیو ها

ویدیو های دیگر کانال