📌 صفحه اصلی » آموزش کامل ووکامرس » آموزش اضافه کردن محصولات متغیر فیزیکی در ساخت سایت فروشگاهی آنلاین با ووکامرس

توضیحات دوره

در آموزش اضافه کردن محصولات متغیر فیزیکی در ساخت سایت فروشگاهی انلاین با ووکامرس خواهید دید که چگونه میشود یک محصول ساده را به فروشگاه اضافه کرد.
محصول متغییر یا مولتی به محصولی میگویند که کاربر و خریدار میتواند برای آن ویژگی هایی را انتخاب کند. مثلا یک کفرش را در نظر بگیرید که کاربر بعد از خرید بتواند سایز یا رنگ آن را مشخص کند. در این نوع محصولات بسته به نوع انتخاب مشتری میتوان قیمت های مختلفی را برای محصول متغیر در ووکامرس تنظیم کرد.

برای سابسکرایب لطفا روی لینک زیر کلیک و گزینه سابسکرایب را حتما انتخاب کنید:
https://www.youtube.com/@amoozyir?sub_confirmation=1

[ مهم ]
برخی از قسمت های آموزش پلاگین ووکامرس صفر تا صد این دوره، برای اولین بار به زبان فارسی و توسط مجموعه آموزی تهیه و ساخته شده است. انتشار این مجموعه تنها در سایت و این کانال مورد قبول است.
برای اطلاع از صحت عملکرد این کانال، آدرس چنل ما را در سایت آموزی به نشانی آدرس گذاشته شده در کاور بالای صفحه چنل بررسی کنید

***
این دوره که برای آموزش ووکامرس فارسی می باشد به صورت هم خام هم پروژه محور تهیه شده است تا شما دوستان هیچ مشکلی برای یادگیری طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس و ووکامرس نداشته باشید.
لطفا دقت کنید که جلسات آموزش صفر تا صد ووکامرس را به صورت مرتب مشاهده کنید. جلسات به صورت موردی به یکدیگر مرتبط هستند.

***
این دوره در سایت آموزی به صورت فروشی می باشد که در یوتیوب مجموعه، به رایگان قرار گرفته شده است. امیدواریم که از دوره آموزش طراحی سایت فروشگاهی با افزونه ووکامرس و وردپرس به صورت کامل و صفر تا صد لذت ببرید
هیچ تفاوتی بین دوره درون سایت با این مجموعه وجود ندارد و در صورت بروزرسانی دوره در سایت آموزی، در این کانال نیز بروزرسانی خواهد شد.

***
آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی با پلاگین ووکامرس و بدون کد نویسی یکی از پر طرفدار ترین آموزش های سایت آموزی می باشد. دوره به صورت هدفمند و با الگو برداری مستقیم از کورس های بین المللی و اساتید برتر جهان ساخته شده است.
تمام منابع مورد استفاده در دوره آموزش ووکامرس کامل، از مستندات مرجع گرفته شده است.

دیگر ویدیو ها

ویدیو های دیگر کانال