📌 صفحه اصلی » آموزش کامل ووکامرس » کاملترین آموزش اضافه کردن محصول فیزیکی ساده در سایت فروشگاهی آنلاین به زبان فارسی تنها زیر 40 دقیقه

توضیحات دوره

برای اضافه کردن محصول فیزیکی ساده به ووکامرس در ابتدا نیاز است تا با این نوع محصول آشنا شوید. محصول فیزیکی ساده در ووکامرس به محصولی گفته میشود که بدون هیچ قسمتی برای تغییر می باشد. یعنی ساخت محصول در سایت فروشگاهی آنلاین به گونه ای است که خریدار بتواند به آسانی و با زدن یک کلیک محصول فیزیکی ساده را خریداری کند.
این ویدئوی آموزشی فقط برای اضافه کردن محصول فیزیکی ساده که حدود 40 درصد محصولات سایت های فروشگاهی آنلاین در جهان را تشکیل میده ساخته شده. پس اهمیت زیادی دارد که با اجزای آن درست و کامل آشنا شوید.

آنچه در این ویدئو خواهید آموخت:

00:00 معرفی محصول ساده ووکامرس
01:33 اضافه کردن محصول فیزیکی ساده در فروشگاه آنلاین
03:58 اضافه کردن تصویر، گالری و لینک محصول در ووکامرس
07:23 نوشتن توضیحات کامل و کوتاه برای محصولات ساده فروشگاه آنلاین
09:00 بخش اطلاعات اصلی محصولات
10:56 قسمت همگانی برای قیمت عادی و تخفیف خورده محصولات فروشگاهی
13:14 موجودی انبار برای فروشگاه آنلاین اینترنتی
22:56 حمل و نقل در محصولات
23:42 محصولات پیوند شده به محصول ساده فیزیکی
30:00 ویژگی های محصولات ساده

برای سابسکرایب لطفا روی لینک زیر کلیک و گزینه سابسکرایب را حتما انتخاب کنید:
https://www.youtube.com/@amoozyir?sub_confirmation=1

[ مهم ]
برخی از قسمت های آموزش پلاگین ووکامرس صفر تا صد این دوره، برای اولین بار به زبان فارسی و توسط مجموعه آموزی تهیه و ساخته شده است. انتشار این مجموعه تنها در سایت و این کانال مورد قبول است.
برای اطلاع از صحت عملکرد این کانال، آدرس چنل ما را در سایت آموزی به نشانی آدرس گذاشته شده در کاور بالای صفحه چنل بررسی کنید

***
این دوره که برای آموزش ووکامرس فارسی می باشد به صورت هم خام هم پروژه محور تهیه شده است تا شما دوستان هیچ مشکلی برای یادگیری طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس و ووکامرس نداشته باشید.
لطفا دقت کنید که جلسات آموزش صفر تا صد ووکامرس را به صورت مرتب مشاهده کنید. جلسات به صورت موردی به یکدیگر مرتبط هستند.

***
این دوره در سایت آموزی به صورت فروشی می باشد که در یوتیوب مجموعه، به رایگان قرار گرفته شده است. امیدواریم که از دوره آموزش طراحی سایت فروشگاهی با افزونه ووکامرس و وردپرس به صورت کامل و صفر تا صد لذت ببرید
هیچ تفاوتی بین دوره درون سایت با این مجموعه وجود ندارد و در صورت بروزرسانی دوره در سایت آموزی، در این کانال نیز بروزرسانی خواهد شد.

***
آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی با پلاگین ووکامرس و بدون کد نویسی یکی از پر طرفدار ترین آموزش های سایت آموزی می باشد. دوره به صورت هدفمند و با الگو برداری مستقیم از کورس های بین المللی و اساتید برتر جهان ساخته شده است.
تمام منابع مورد استفاده در دوره آموزش ووکامرس کامل، از مستندات مرجع گرفته شده است.

دیگر ویدیو ها

ویدیو های دیگر کانال